O Seni Lady

Seni Lady to specjalistyczne wkładki na nietrzymanie moczu dostępne w 8 poziomach chłonności.

Stworzone zostały z myślą o kobietach ceniących sobie dyskrecję i bezpieczeństwo.

Zapewniają suchość, a także zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu. Możesz kupić je w aptece, sklepie medycznym i oficjlanym sklepie internetowym Seni - www.seni 24.pl

Jak dobrać wkładkę dla siebie?

Najpierw wybierz jakiej chłonności będziesz potrzebować.

  • Jeśli gubisz mocz sporadycznie, śmiejąc się, kaszląc lub ćwicząc wystarczy wkładka Seni Lady o niższym poziomie chłonności.
  • Jeśli epizody są częste i obfite lub potrzebujesz dodatkowej ochrony podczas podróży lub snu - sięgnij po wkładki większe i bardziej chłonne.

Jak odpowiednio dobrać wkładki Seni Lady?

Poziom chłonności przedstawiony jest za pomocą wizualizacji kropelek widocznych na opakowaniu. Dostępnych jest 8 poziomów chłonności.

Seni Lady Slim

Seni Lady Slim

Cztery pierwsze chłonności wkładek Seni Lady oznaczone są jako Slim - cienkie wkładki urologiczne, które wyglądają jak podpaski, ale są od nich znacznie bardziej chłonne. Skompresowany wkład chłonny sprawia, że Seni Lady Slim są cienkie i dyskretne. Polecane przy kropelkowym i lekkim nietrzymaniu moczu

Cechy wkładek Seni Lady Slim

Seni Lady Klasyczna

Linia klasyczna

Kolejne chłonności to linia klasyczna. Przeznaczone są dla kobiet z bardziej obfitym nietrzymaniem moczu. Są większe, a anatomiczny wkład wkładki dopasowuje się do kobiecego ciała i zapewnia komfort noszenia. Wkładki te są także dostępne w refundacji.

Cechy wkładek Seni Lady

kup online

Seni Lady to...

Zamów darmową próbkę Seni Lady